Wszystkich przedsiębiorców zachęcam do skorzystania z oferty szkoleń dot. zdrowego żywienia dla pracowników. Być może zadajecie sobie pytanie;

 

Jaki jest sens przeprowadzania szkoleń z zakresu zdrowego żywienia wśród pracowników? Ogromny!

 

Zdrowo się żywiąc sprawiamy, że nasze ciało lepiej funkcjonuje i lepiej się czuje. Daje nam to czas i energię by skupić się na innych aspektach naszego życia – również na rozwoju zawodowym. Czujemy się szczęśliwsi i bardziej spełnieni. Z większym zapałem zabieramy się do każdej aktywności. W tym do pracy zawodowej, a im bardziej jesteśmy w nią zaangażowani, tym większe sukcesy możemy w niej osiągnąć.

 

Ponadto prawidłowe odżywienie ciała przynosi wymierne efekty dla zdrowia – rzadsze choroby i przeziębienia, więcej energii do wykonywania codziennych zadań, lepsze samopoczucie i obniżenie ryzyka zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych.

 

To wszystko sprawia, że szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania może stać się czynnikiem rozwoju Twojej firmy! Jeżeli chcielibyście by Państwa pracownicy

  • z otwartością i energią podchodzili do codziennej pracy
  • mniej chorowali
  • a przede wszystkim byli bardziej zadowoleni z samych siebie

 

serdecznie zachęcam do skorzystania z oferty moich szkoleń!

 

Program, tematykę, zakres oraz formę szkolenia dopasowuję do indywidualnych potrzeb pracodawców.
W ramach prowadzonych przeze mnie szkoleń, w ciekawy i przystępny sposób, uczę zasad zdrowego żywienia, pokazuję jak w praktyczny sposób wykorzystać tą wiedzę oraz przedstawiam ciekawe pomysły na przemycenie odrobiny zdrowia do posiłków w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *